Ikar Zawada

vs

Cargovia Kargowa

5:1(3:1)

XII kolejka i pewna wygrana na własnym boisku z Cargovia Kargowa. Od początku nasi gracze pragnęli zdominować przebieg meczu, jak założyli tak też zrobili, co widać było w 2 minucie gdzie szybko objęli prowadzenie. Strzał z rzutu wolnego wybrania bramkarz gości, lecz musiał skapitulować przed pewną dobitką naszego kapitana D. Horbacza. Po szybkiej bramce nastała chwila chaosu na boisku co próbowali wykorzystać gracze z Kargowej, gdzie w 22 minucie po błędzie strzelca pierwszej bramki sam na sam wychodzi napastnik gości oddając strzał prosto w naszego bramkarza. Jak to mawiają w żargonie piłkarskim "nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić", co nie udało się Cargovii udało sie minutę później Ikarowi, gdzie po wspaniałym dośrodkowaniu P. Ślęczkowskiego piłkę do bramki głową kieruje A. Mazur. Pomimo dwubramkowego prowadzenia gospodarze nie zamierzają zwalniać tempa, gdyż chwile potem mamy juz 3:0, tym razem celnym strzałem z rzutu wolnego popisał się J.Gradowski. Wydawać się mogło, że gracze gości nie podniosą sie po 3 bramkach, jednakże zdołali strzelić bramkę w przepięknym stylu w 26 minucie, mocny strzał w okienko i zerowe szanse na obronę. W pierwszej połowie widzieliśmy jeszcze jedną groźną akcję w wykonaniu zawady, ale po dośrodkowaniu P. Ślęczkowskiego piłkę uderza J. Gradowski trafiając w dobrze ustawionego obrońcę. W drugiej połowie drużyna gości wyszła z zamiarem odrobienia strat, lecz szybko gospodarze wybili im to z głowy w 64 minucie, gdzie po faulu na J. Gradowskim rzut karny wykorzystuje D. Horbacz i mamy 4:1. Dalsza cześć meczu przebiegała bez szczególnych akcji podbramkowych, Ikar nastawił sie na obronę wyniku i starał się kontrolować mecz, i opłaciło się to 4 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry gdzie po błędzie gości piłkę dostaje D. Szeląg i celnym dośrodkowaniem kieruje piłkę do J. Gradowskiego a ten umieszcza ją do siatki.

Skład: Jarowicz, Zawodny, Horbacz, Strażyński, Brodnicki, Ślęczkowski, Cyran, Gwóźdź, Złakowski, Mazur, Gradowski

Strzelcy:

2 min.Horbacz

23 min. Mazur asysta Ślęczkowski

24 min Gradowski

26 min. gol gości

64 min. Horbacz-rzut karny

86 min. Gradowski asysta Szeląg

Zmiany:

55 min - Masternak za Mazura

66 min - Szeląg za Złakowskiego

75 min Mrówczyński za Brodnickiego