IKAR ZAWADA

vs

GKS SIEDLISKO

2:1 (0:0)

Pierwszy mecz na własnym obiekcie miał byc odskocznia od kompletnie nieudanego poczatku rundy wiosennej.Tym razem przyszło nam sie zmierzyc z zespołem z górnej części tabeli GKS-em Siedlnica.

Od samego poczatku na boisku było widac dominacje naszego zespołu.Przyjezdni nie byli w stanie zagrozić naszej bramce.Stwarzaliśmy coraz wiecej sytuacji lecz piłka jak zaczarowana nie chciała znaleśc sie w siatce.Pomimo wielu bardzo dogodnych sytuacji wynik do pierwszej połowy nie ulega zmianie.

Na druga połowę wychodzimy z rządzą szybkiego strzelenia gola..Niestety w 71 minucie GKS wychodzi na prowadzenie.Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nie pilnowany zawodnik umieszcza piłkę w siatce, dajac gościa prowadzenie.Nie zamierzalismy oddac latwo 3 pkt.i ruszyliśmy do odrabiania strat. W 84 minucie udaje nam sie doprowadzic do remisu.Podanie D.Szeląga wykorzystuje K.Złakowski i pokonuje bramkarza gości i daje tym samym nadzieje na korzystny wynik.Zamykamy gości na własnej połowie i w 88 minucie mamy juz 2:1!!!! Egzekutorem stał się D.Nowak który precyzyjnym strzałem zza pola karnego umieszcza piłke w siatce i tym samym ustala wynik spotkania.

Skład:

Jarowicz,Horbacz,Olejniczak,Dziurla,Zawodny,Tomczak,Złakowski,

Ślęczkowski,Gradowski,Gwóźdź,Mazur

Strzelcy:

71 min. Gol gości

84 min. Złakowski

88 min. Nowak

Zmiany:

60 min, Nowak za Mazura

70 min. Szeląg za Dziurle

90 min. Mrówczyński za Gradowskiego.