6. Krzysztof Złakowski bramka  (2 asysty)
8. Jakub Gwóźdż  zmiana 55" Damian Nowak bramka bramka  (1 asysta)
9. Dawid Horbacz  (1 asysta)
10. Józef Gradowski
11. Dawid Szeląg bramka  zmiana 60" Adrian Mazur

W 23 KOLEJCE A KLASY WYBRALIŚMY SIĘ DO NIEDORADZA ABY ZMIERZYC SIĘ Z TAMTEJSZĄ KORĄ.

POCZĄTEK MECZU UŁOŻYŁ SIĘ WYŚMIENICIE DLA PRZYJEZDNYCH GDYŻ WYCHODZIMY NA PROWADZENIE JUŻ W 11 SEKUNDZIE SPOTKANIA!!!!!. TO NAJSZYBSZA STRZELONA BRAMKA W ZESPOLE IKARU.PO ROZPOCZECIU GRY BŁAD W OBRONIE GOSPODARZY I WYCHODZIMY 2 NA 1. STRZELCEM BRAMKI OKAZUJE SIĘ D.SZELĄG KTÓRY NIE MARNUJE PODANIA OD D.HORBACZA. I PAKUJE PIŁKE DO SIATKI

JUZ W 2 MINUCIE MOGLISMY CIESZYC SIĘ Z KOLEJNEJ BRAMKI LECZ K. ZLAKOWSKI MARNUJE DOGODNA SYTUACJE. PRZEWAZAMY NA BOISKU ,A BRAMKARZ KORY Z TRUDEM RADZI SOBIE Z ATAKAMI IKARA.NIESTETY NIEWYKORZYSTANE SYTUACJE LUBIA SIĘ MŚCIC I TYM SAMYM POPELNIAMY BŁAD W OBRONIE I TO  KORA ZDOBYWA BRAMKE. NIEPOROZUMIENIE BRAMKARZA Z OBROŃCA WYKORZYSTUJE ZAWODNIK GOSPODARZY I NIE MARNUJE WYSMIENITEJ SYTUACJI. POMIMO WIELU SYTUACJI PRZYJEZDNYCH WYNIK NIE ULGA ZMIANIE.

KILKA SŁOW TRENERA W SZATNI I NA 2 POLOWE WYCHODZIMY Z NASTAWIENIEM SZYBKIEJ BRAMKI.REZULTAT NASTAPIŁ W 68 MINUCIE ZA SPRAWA K.ZLAKOWSKIEGO KTÓRY WYKORZYSTAL PODANIE OD D. NOWAKA I SILNYM STRZALEM Z 16-STKI UMIESZCZA PILKE W SIATCE.DALSZY PRZEBIEG TO LICZNE ATAKI IKARA.W 84 MIN PODWYZSZAMY WYNIK.PILKE NA PRAWYM SKRZYDLE PRZEJMUJE K.ZLAKOWSKI KTÓRY POCIAGNOL PARE METRÓW I ZDOLAL DOŚRODKOWAC W POLE KARNE.PILKA ODNAJDUJE D.NOWAKA KTÓRY BEZ PROBLEMU UMIESZCZA PILKE W SIATCE.WYNIK 3-1 DAL NAM WIEKSZA SWOBODE W SRODKU POLA I KONTROLE NAD MECZEM DZIEKI CZEMU W 90 MINUCIE CIESZYLISMY SIĘ Z 4 GOLA. PONOWNIE PILKA PADA POD NOGI D.NOWAKA A TEN NIE MARNUJE SYTUACJI 1/1 I USTALA WYNIK SPOTKANIA.

DZIEKI WYGRANEJ W NIEDORADZU UDAŁO NAM SIĘ BEZPIECZNIE UTRZYMAC 4 LOKATE W TABELI WYPRZEDZAJAC WSCHOWE AZ O 7 PKT. NASTEPNY MECZ ROZEGRAMY W SOBOTE GDZIE BĘDZIEMY WALCZYC O KOLEJNE PKT ZE SZLICHTYNGOWĄ.