3. Jakub Gwóźdż bramka  zmiana 46" Damian Nowak
10. Mateusz Zawodny
11. Michał Tomczak

herb  Ikar Zawada Zawodnicy rezerwowi

1. Mariusz Litwin

W 24 kolejce druzyna Ikaru zmierzyla sie w wyjazdowym meczu z ekipą Korony Wschowa. Mimo świetnej  pogody trybuny  świeciły  pustkami. Pierwsze minuty spotkania przyniosly sporo chaotycznej gry i wiele nie dokladnych podań, wystarczy powiedzieć  ze najciekawszym wydarzeniem  tego fragmentu meczu byly cztery rzuty rozne gospodarzy. W 15 minucie inicjatywe przejeli gospodarze, dluzej utrzymywali sie przy pilce, natomiast goscie sprawiali wrazenie jakby udzielila im sie wakacyjna pogoda. W 17 minucie goscie oddali pierwszy strzal na bramke gosci natomiast uderzenie D. Horbacza wysoko nad bramką. W 22 minucie D.Szelag mogl wykorzystac blad gospodarzy ale jego strzal zostal zablokowany. W 23 minucie po rzucie roznym i glowce K.Zlakowskiego  obronca gospodarzy wybijal pilke z linii bramkowej. W odpowiedzi po szybkiej kontrze gospodarze zmarnowali sytuacje 1 na 1 z M.Jarowiczem .W 25 minucie po bledzie gospodarzy bramke po swietnej asyscie D.Szelaga  strzela J. Gwóźdź. W 29 minucie po rzucie  roznym gospodarze oddają  pierwszy strzal na bramke M.Jarowicza. W 31 minucie gospodarzy po kolejnym rzucie roznym ratuje bramkarz parujac uderzenie D. Horbacza na poprzeczkę. Ostatnie minuty to ponownie wiele strat  z obu stron i pierwsza  polowa konczy sie wynikiem 0:1 dla naszej drużyny. Druga połowa  rozpoczęła  sie od zmiany w szeregach gości na boisku w miejsce Gwoździa  wchodzi  Nowak. I juz 2 minuty po wejsciu mogl popisac sie asysta lecz strzal mazura z 5 metrow zablokowany. Goscie odpowiadaja latwym strzalem ktory bez problemu chwyta Jarowicz. W 49 minucie swietna interwencja popisal sie Jarowicz parujac  strzal na poprzeczkę. W 53 minucie doskonałej sytuacji nie wykorzystal napastnik gosci ktoremu wystarczylo skierowac pilke do pustej bramki. W 66 minucie gospodarze oddali wkoncu strzal po dluzszym okresie walki w srodku pola. W 69 minucie bliski zdobycia bramki byl Zlakowski lecz jego strzal po rzucie roznym byl minimalnie niecelny. W 75 minucie Mrowczynski zmienił Sleczkowskiego. Minute później  po dobrze bitym rzucie wolnym bliski zdobycia  bramki  byl Zawodny. W 78 minucie fatalnie z 5 metrów  przestrzelil Zlakowski. W 80 minucie gospodarze  zdobyli  bramke lecz sedzia odgwizdal spalonego  w tej sytuacji. W koncowce gospodarze przycisneli lecz dobrze dysponowany byl dzis Jarowicz. Ostatecznie mecz konczy sie wynikiem 0:1 na nasza korzyść.